Pracownik biurowy - spedycja

Firma specjalizująca się transportem drogowym na terenie Unii Europejskiej oraz m.in. Wielkiej Brytanii, Norwegii poszukuje specjalisty ds. nadzorowania i sprzedaży zleceń.

Oferta pracy dla osób znających bardzo dobrze język angielski/niemiecki.

OFERUJEMY

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + premia)

- miłą atmosferę pracy w ambitnym zespole,

- szkolenie wprowadzające.

ZADANIA

- Zarządzanie bazą danych transakcji i kontrahentów,

- nadzór nad kompletnością i poprawnością dokumentacji,

- wybór przewoźników dla realizacji konkretnych zleceń,

- wypisywanie zleceń transportowych,

- nadzór nad prawidłowością realizacji transportów,

- nadzorowanie i sprzedaż zleceń transportowych.

OCZEKUJEMY

- Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,

- umiejętności nadawania priorytetów,

- bardzo dobrej organizacji pracy,

- rzetelności i dokładności,

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Aplikuj tutaj: https://randstadpl.traffit.com/public/an/dkl0NEkyWT0=

Zapraszam do kontaktu:

603 308 207

dominika.bienicewicz@randstad.pl

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Kategoria ogłoszenia : Administracja biurowa

Miasto : Koszalin
Dodał : Sylwia
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen